freebies kartka plakat

My deer valentine!

Dzisiaj w drodze z miasta na mą wieś ponownie rozmyślałam o zbliżających się walentynkach, głównie zaś o tym jak niewielkim zainteresowaniem cieszyły się przygotowane przeze mnie kartki i plakaty, ale cóż zrobić – de gustibus non est disputandum 😉

Ponieważ bardzo podobały Wam się moje jelenie, jeszcze jedno podejście do walentynkowych plakatów i kartek. Ale że z jeleniem?! Ależ tak! A co? Nie można?! 🙂

I love you my deer!

I tak oto mam dla Was plakat z jeleniem w trzech wersjach – z napisami lub bez (aby otworzyć okno z plikiem pdf w formacie A3 należy kliknąć w obrazek):

 

Oraz kartki (z napisami) do kompletu:

Drukowanie i prawa autorskie

Kartkę najlepiej drukować na papierze co najmniej z bloku technicznego lub wizytówkowym, bo zwykły będzie zdecydowanie za cienki. Plakaty też lepiej na grubszym, jednak z założenia mają znaleźć się w ramce, więc w tym przypadku zwykły też powinien dać radę.

PLAKATY: przygotowane są w formacie A3, ale oczywiście można wydrukować je mniejsze.
KARTKI: W przypadku kartek na stronie formatu A4 wydrukuje się składana kartka, której wymiar po złożeniu to ok. 10×15 cm (pasuje do standardowej koperty).

Koniecznie ustawiajcie jakość wydruku na najwyższą, a najlepiej także kolor na jaskrawy, wtedy czerwony będzie żywszy.

Przygotowane pliki są darmowe, przeznaczone do użytku prywatnego (nie wolno ich sprzedawać ani w formie drukowanej, ani cyfrowej). Można (nawet trzeba!) je dalej udostępniać, bardzo proszę jednak o uszanowanie poświęconego czasu i o podanie źródła. Będzie mi miło, jeśli zostawicie komentarz i/lub pokażecie mi jak prezentują się w Waszym wykonaniu.

 

Paulina Soból-Hara

Całkiem zwyczajna dziewczyna z wyżu demograficznego. Żona, mama dwójki, krafterka, czytelniczka, pisarka, edytor. Ja.

Więcej wpisów - Instagram - Facebook - Pinterest - Google Plus

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *