dziecko freebies metryczka na szydełku

Uroczy zestaw z okazji przyjścia na świat

Odwieczny problem…

Chyba każdy z nas stanął w którymś momencie przed problemem: Co podarować młodym rodzicom z okazji narodzin dziecka?

Ci bardziej zaprzyjaźnieni mają gotowe listy, które ochoczo udostępniają, kompletując wyprawkę. Ale gdy nie mamy pod ręką takiej listy, albo rodzice mają już WSZYSTKO, coś wypada podarować nowemu obywatelowi wszechświata. No i co zrobić? No co?

Coś na pamiątkę!

Dobrym pomysłem zawsze będzie podarowanie metryczki z imieniem i/lub informacjami dotyczącymi narodzin. Można je oczywiście zrobić samemu – internet pełny jest różnych pomysłów, wzorów, szablonów, lub można zakupić gotowy produkt – najczęściej już zapakowany i gotowy do wręczenia. Poniżej zestaw zaprojektowanych przeze mnie gwieździstych metryczek w ramkach 13×18 cm – ale oczywiście można je wydrukować na dużo większym formacie!

Moja wielka prośba do wszystkich darczyńców – sprawdźcie trzy razy, czy podajecie dobre dane do metryczek. Głupio wyjdzie, gdy rodzice dostaną prezent z błędem…

Tylko obrazki?!

Ci, którzy odwiedzają mnie od niedawna pewnie nie wiedzą, że zajmuję się też szydełkowaniem. Bardzo popularne w ostatnich latach na całym świecie stały się kocyki-maskotki. Ja wykonuję je z bezpiecznej i miękkiej (niedrapiącej!) akrylowej włóczki. Kocyk-maskotka w połączeniu z metryczkami to super pomysł na prezent (nie tylko dla chłopca, na drugim zdjęciu prezentuję brązową wersję kolorystyczną – misia).

Metryczki-gwiazdki dostępne są w dowolnej kolorystyce, kolorystyka kocyków-maskotek ograniczona jest wyłącznie dostępnością kolorów włóczek. Zamówienia/pytania proszę kierować poprzez formularz kontaktowy na blogu lub wiadomość na facebooku.

Gdzie kupić?

Grafiki można zamawiać poprzez formularz kontaktowy na stronie, na facebook’u lub kupić w sklepie.

W sklepie wystawione są także aktualnie dostępne od ręki szydełkowe wyroby. Aby zamówić wyroby w innym kolorze/wzorze lub niedostępne w sklepie, należy kontaktować się indywidualnie możliwymi dostępnymi kanałami.

Zapraszam!

Do pobrania i wydrukowania

Gwieździste wersje metryczek dostępne są wyłącznie na zamówienie, ale żeby nie było Wam przykro, przygotowałam DARMOWE metryczki z popularnymi imionami na każdą literę alfabetu, które można pobrać tutaj: imiona żeńskie, imiona męskie (metryczki mają format A4, ale można wydrukować mniejsze – aby wydrukować do ramki o formacie 15×21 cm należy przy wydruku wpisać skalowanie 71%, do ramki 13×18 cm – 62%, a do ramki 10×15 cm – 51%).

W każdym pliku pdf znajduje się jedno imię – pełne lub zdrobnienie – dokładnie takie, jak w nazwie pliku. Jeśli poszukiwanego imienia nie ma w folderze, można do mnie napisać (komentarz do posta, formularz na blogu lub przez fb) i w wolnej chwili dorzucę plik. Proszę nie pisać o zmianę koloru tła, jest ona możliwa wyłącznie za dodatkową opłatą.

Metryczki są darmowe, przeznaczone do użytku prywatnego (nie wolno ich sprzedawać ani w formie drukowanej, ani cyfrowej). Można (nawet trzeba!) je dalej udostępniać, bardzo proszę jednak o uszanowanie poświęconego czasu i o podanie źródła. Będzie mi miło, jeśli zostawicie komentarz i/lub pokażecie mi jak prezentują się w Waszych domach.

Paulina Soból-Hara

Całkiem zwyczajna dziewczyna z wyżu demograficznego. Żona, mama dwójki, krafterka, czytelniczka, pisarka, edytor. Ja.

Więcej wpisów - Instagram - Facebook - Pinterest - Google Plus

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *